2 червня 2015 року Винниківська школа-інтернат разом із наставниками та волонтерами “Центру Опіки Сиріт” взяли участь у святкуванні 150-річниці пам’яті Великого Митрополита Андрея Шептицького.
Вихованці інтернату, а також діти катехитичних шкіл Львова, разом із Катехитичною комісією ЛА УГКЦ, долучились до прощі у с. Прилбичі, що на Львівщині, де відбувалося святкування цієї події. Відтак, малеча стала частиною походу, спільних молитов та молебня до Христа Чоловіколюбця.
Медіа-Центр ЦОС




