15 жовтня 2015 року, у приміщенні Федерації футболу Львівської області, відбулась організаційна зустріч на тему чемпіонату з міні-футболу серед сиріт “КОПА”.

Учасниками зустрічі стали представники “Центру Опіки Сиріт”: голова Центру о. Роман Прокопець та голова спортивного відділу, п. Ігор, тренер команди Винниківської санаторної школи-інтернат, та п. Андрій, тренер команди Львівської загальноосвітньої школи-інтернат №2, яка, власне, і долучилась до чемпіонату.

А вже незабаром відбудеться жеребкування, результати якого дізнавайтесь на нашому сайті.

Пригадуємо, “ЦОС” шукає доброчинців на другий сезон чемпіонату “КОПА”.

Медіа-Центр ЦОС