Сьогодні, 1 вересня 2015 року, капелани “Центру Опіки Сиріт”, помолившись Молебень до Богородиці та окропивши дітей свяченою водою, благословили вихованців львівських шкіл-інтернатів на навчальний рік на перших дзвониках.

Голова місії о. Роман Прокопець відвідав Навчально-реабілітаційний центр “Мрія” та винниківську школу-інтернат, а отець-диякон Тарас Мисяковський відвідав школу-інтернат №2 та спецшколу-інтернат “Довіра”.

Медіа-Центр ЦОС