Запрошуємо всіх небайдужих приєднатися 25 вересня 2015 року до фестин “Якщо ми інші, то ми не гірші”, які відбудуться у винниківській загальноосвітній санаторній школі-інтернат І-ІІІ ступенів.
Мета проекту – привернути увагу громадськості до проблем дітей з особливими потребами, дітей, переселених із зони АТО, та подарувати їм день спілкування, зібрати кошти для потреб Бориславської спеціальної школи-інтернату для дітей з наслідками поліомієліту та ДЦП та школи на Сході.
В програмі передбачено: святковий концерт та безпрограшна лотерея, різноманітні майстер-класи та спілкування з цікавими особистостями. Будемо вдячні за цікаві ідеї та майстер-класи, призи для учасників, лоти для лотереї та за будь-яку фінансову підтримку.
Джерело: соцмережі