Сьогодні, 10 травня 2015 року, 22-є вихованців Навчально-реабілітаційного центру “Мрія” приступили до першої Сповіді та урочистого святого Причастя. До цього дня діти готувалися цілий рік.
Радість свята у цей день з малечею розділили о. Роман Прокопець, голова Центру, та капелан диякон Тарас Мисяковський. На завершення о. Роман побажав дітям мати відкрите серце для Божої любові та сміливість засвідчувати її у своєму житті.
Джерело: Капеланство.info




