10-11 жовтня 2018 року вихованці Навчально-реабілітаційного центру “Мрія” готували смачне варення із гарбуза, яким смакуватимемо холодною зимою з теплим чаєм.

В перший день наша незмінна Таня Древняк, разом з дітворою зробили заготовки: почистили та нарізали гарбуз, апельсин зблендерували, виклали все в одну каструлю і засипали додатковими інгридієнтами, та залишили на ніч настоятися. У четвер, уже розпочався найцікавіший процес. Дітвора стерелізувала банки з валенням та вчились закручувати кришки.

Це вже не вперше ми проводимо підготовку продуктів до зими. Першим вдалим експериментом був салат “Лечо”.

Медіа-Центр ЦОС