27 вересня 2015 року, у свято Воздвиження Чесного Хреста, у шкільній каплиці Навчально-реабілітаційного центру “Мрія”, вихованці разом із головою місії “Центр Опіки Сиріт” виставили хрест для почитання та молитви.
Кожен зміг помолитись у власному намірі, а також за мир в Україні.

Медіа-Центр ЦОС