З 3 по 6 вересня 2015 року у Львові відбувався IV українсько-польський «Фестиваль партнерства», на якому волонтери “Центру Опіки Сиріт” зібрали кошти для дітей загиблих військовослужбовців.
Висловлюємо щиру подяку усім небайдужим людям, які долучились до акції і допомогли сім’ям Героїв, котрі загинули в зоні АТО.
Медіа-Центр ЦОС
Фото: соцмережі