Волонтери “Центру Опіки Сиріт” завітали до храму Блаженного Миколая Чарнецького на запрошення о. Юрія Галабуди.

Сьогодні, 1 березня 2013 року, волонтери “Руки Допомоги” при місії “Центр Опіки Сиріт” потиснули руки “побратимам” з Золочева – учасникам спільноти “Молодь Чарнецького”. Зустріч розпочалася з молитви, та не звичної, а на дитячий лад – “Зернятка”. Далі було кілька криголамів: в цікавий спосіб вітатись один з одним, уявляючи себе мега-зіркою та називаючи своє мега-ймення, а ще запускати іскорку в когось, називаючи його ім’я.

Після знайомства наші волонтери коротко представили “Центр Опіки Сиріт” та показали презентацію. Розповіли також і про волонтерське життя: відвідування інтернатів, одноденні подорожі з діточками, літні табори, різноманітні акції для сиріт. Поділились досвідом приготування до зустрічей в сиротинцях, досвідом складання програм та приготування катехизи. Розказали про проблеми, які неминуче виникають під час праці з дітьми, адже на групу чемняток обов’язково знайдеться кілька бешкетників…

Зустріч з молоддю тривала близько трьох годин, проте у веселій та дружній атмосфері час летів дуже швидко. Зокрема, в одній із ігор молоді люди намагались правильно вимовити коротку фразу з смішними словами “ріпель-тіпель”, а що не у всіх виходило, то були “покарані” намальованим на руці зеленим яблучком, а дехто навіть дев’ятьма.

На завершення волонтери передали т.зв. “передачу іскри любові” та попрощалися до нових зустрічей. Найкращою винагородою було бачити усміхнені обличчя та радість у очах дівчат та хлопців з Золочева, адже ми впевнені – цей настрій вони понесуть до дітей.

Медіа-Центр ЦОС