1 червня 2015 року, в День захисту дитини, волонтери “Центру Опіки Сиріт” та молодь “Центру Студентського Капеланства” взяли участь у проекті “Твори добро”.

Волонтери та молодь провели активні ігри для дітей, учасників проекту. Цього року участь у ньому приймають дві команди з Польщі, команда зі Словаччини та українська команда.

Довідка. Громадська організація «Школа мрій» кілька років поспіль бере участь у Міжнародному проекті «Твори добро». З 1 до 5 червня 2015 року цей проект вчетверте буде реалізовано в Україні на базі Винниківської санаторної школи-інтернату.

Мета проекту: виховання небайдужих громадян світу, залучення підлітків до активної громадської діяльності, вирішення соціальних проблем, інтеграція дітей з особливими потребами в соціум, обмін досвідом, вироблення навиків спілкування, терпимості та толерантності, знайомство з культурним надбанням країн-учасниць.

За матеріалами сторінки Винниківської санаторної школи-інтернату у facebook

Медіа-Центр ЦОС