29 квітня 2015 року волонтери руху “Руки Допомоги” при місії “Центр Опіки Сиріт” продовжили здобувати навики на тренінгах, які проводять аніматори клубу “АНІМА”.

Цього разу учасники мали змогу освоїти проведення командних ігор та дізнатися різноманітні цікаві хитрощі, які у подальшому допомагатимуть їм у праці з дітьми.

Пригадуємо, зустрічі відбуваються щосереди впродовж травня місяця у приміщенні СЗШ №62 (вул. Театральна, 15), початок о 19:00.

Медіа-Центр ЦОС