Сьогодні, 4 лютого 2015 року, волонтери “Центру Опіки Сиріт” побували на екскурсії у Вірменському соборі м. Львова.

Таким чином, молодь мала корисне та цікаве продовження понеділкової зустрічі, закріпивши на практиці отримані знання з іконопису.

Медіа-Центр ЦОС