10 лютого 2016 року, на черговому практичному занятті з аніматорами клубу педагогічної креативності “Аніма”, волонтери “Центру Опіки Сиріт” пройшли тренінг з імпровізації.
Йдучи до дітей, волонтери завжди готують певну програму, однак час від часу трапляються ситуації, коли щось йде не за планом. І, власне, на цьому тренінгу дівчата-аніматори показали, як викрутись з різного роду непередбачуваних ситуацій. Щиро дякуємо за їхню щирість і відкритість.
Медіа-Центр ЦОС


