Впродовж 2-4 грудня волонтери “Центру Опіки Сиріт” мали нагоду духовно відновитися у м. Ужгород. Реколекції на тему “Благословення” відбувалися на території монастиря о.о Францисканців, а реколентантом була с. Августина.  Волонтери разом розважали, ділилися власними думками та життєвими переживаннями.

Щиро дякуємо сестрі Августині із згромадження Сестер Служебниць за слова, які зачепили кожного. А як це було, ви можете прочитати у авторській статті Ірини Вітник.

Медіа-Центр ЦОС