25 травня 2018 року до нас, місії “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ, з нагоди завершення навчального року в НРЦ “Мрія” та освячення каплиці Блаженної Соломії, завітав Високопреосвященніший Владика Ігор. Для дітей – це було несподівана мить великого захоплення та здивування. Нашого Митрополита зустрічала уся школа: капелани, волонтери, вихователі, батьки, а найпильніше діти. Сам чин освячення каплиці та Божественної Архиєрейської Літургії для дітей став особливим місцем відчуття своєї неповторності та батьківської любові Кир Ігора. Каплиця стала місцем зустрічі багатьох різних людей, яких об’єднує молитва в одну велику дружню сім’ю.

Своїм словом Архиєрей заохочував дітей та молодь до совісного навчання, справедливого та люблячого ставлення один до одного, до ближнього. А, воднораз, батьків та вчителів своєю поставою і відповідальністю, даної їм Богом, бути прикладом виховання та моральності. У своїй проповіді Кир Ігор дякував адміністрації школи за служіння, яке вони сповнюють на благо Церкви, дітей та нашого міста. Опісля, Владика розпочав з благословення шкільне свято “Останній дзвоник” та провів зустріч з капеланами та адміністрацією НРЦ “Мрія”.

Фотографії Ви можете переглянути на нашій сторінці у facebook.com.

Каплиця Блаженної Соломії в НРЦ “Мрія” яка була відновлена у 2012 р. Б., є осередком розвитку духовного та морального життя, як дітей так і усіх працівників. Тут наші отці-капелани та катехити Центру проводять навчання дітей до Першої Сповіді і Першого Урочистого Причастя, особисті зустрічі, виховні заходи та молитви. Діти мають можливість відвідувати катехизацію та духовно пережити реколекції.

Ми дякуємо нашому Митрополиту за батьківське слово, благословення, його підтримку та постійне чування над проблемою сирітства та усієї діяльності місії “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ.

Також висловлюємо свою подяку Юрію Чекану, Оресту Вороку, Любі Мигас, Ігору Сіданичу та Ользі Буряк за вагомий внесок у відновленні шкільної каплиці Блаженної Соломії у Навчально-реабілітаційному центрі «Мрія». Дякуємо P&P Quintet Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла за гарний спів під час Літургії та учасникам кулінарного гуртка “Казанок”, які приготували смачні частування для гостей.

Медіа-Центр ЦОС