3 жовтня 2018 року на новозбудованому спортивному майданчику на базі Новомилятинської ЗОШ I-III ст. відбувся турнір з футболу “Кубок Надії”.

Участь в турнірі взяли діти з різних навчальних закладів, в тому числі з шкіл-інтернатів, дитячих будинків. На футбольному майданчику за перемогу боролися такі команди: ФК “Леви”, вихованці дитячого будинку “Добре Серце”, ФК “Форвард”, Винниківська санаторна школа-інтернат, ФК “КОПА”, якою опікується місія “Центр Опіки Сиріт” та ФК “Тріумф”. Трнір пройшов по коловій системі, усі команди мали нагоду перевірити свої футбольні і командні вміння проти суперників.

Отож результати “Кубку Надія”:

І місце – ФК “КОПА”;
ІІ місце – ФК “Фортуна”;
ІІІ місце – ФК “Леви”.

Кращий гравець – Бейсюк Михайло, ФК “Форвард”;
Кращий воротар – Морозюк Віталій, ФК “Леви”;
Кращий бомбардир – Цар Максим, ФК “КОПА”.

Дякуємо усім, хто підтримує даний вид спорту і надає можливість дітворі фізично розвиватися.

 

Медіа-Центр ЦОС