З 29 липня по 7 серпня 2019 року проект “Свій до Свого” та волонтери “Руки Допомоги” провели літній табір в м. Горлиця, Польща, при монастирі “Преображення Господнього”, для місцевих дітей.
Учасниками проекту “Свій до Свого”, який організувала місія “Центр Опіки Сиріт” є учні ліцею “Просвіта”. Продовж року дітвора вчилась бути другом для молодших учнів, аніматором та волонтером місії.
Під час табору діти мали щоденну зустріч з Богом на Святій Літургії, катехизацію, на якій могли більше пізнати про нашого Небесного Батька та отримати відповіді на запитання. Також усі брали участь у різних майстерках, спортивних естафетах, квестах, грали футбол та ігри. Щодня діти самостійно готували вечірню програму, це давало змогу їм розвинути свої таланти. Наприклад, вони складали пісні, знімали відео, придумували казки на сучасний лад, а потім все це презентували усім іншим. Не обійшлось без інтелектуальних ігор “Що? Де? Коли?”, Бліц Тур, під час яких дізнавались багато нових фактів та закріплювали свої знання, які здобули на катехизації. Було багато командних ігор, які навчили таборят співпрацювати і слухати один одного.
Фото з таборування на нашій сторінці у facebook.com
Попри програму учасники табору мали чимало виїздів на екскурсії. Відвідали місто мініатюр, де відчули себе серед гарної архітектури велетнями. У біблійному саду побачили різні історії від Старого Завіту до Христового Воскресіння. Піднімалися підйомником на гору, каталися на пароплаві та спостерігали чудові краєвиди. Заїжджали у Словачинну та милувалися пейзажами цієї країни. Мали виїзд у басейн, де всі відпочили та повеселилися. А на завершення відбувся особливий вечір біля ватри, де всі разом танцювали, грали ігри та співали українські пісні.
Медіа-Центр ЦОС