29 січня 2020 року відбулася перша зустріч в цьому році з юнаками у рамках проекту “Клуб джентльменів”. Хлопці мали нагоду глибше дізнатися що таке Літургія, церковна утвар та Святі Таїнства. Зустріч проходила у каплиці Святого Миколая в Домі Милосердя, вул. Короленка, 7. А на завершення усі поласували смачним чаєм з печивом та ділилися своїми враження від почутого. Щотижневі зустрічі проводить диякон Юрій Фединишин, капелан місії “Центр Опіки Сиріт”.
Довідка: “Клуб джентльменів” – проект де хлопці з сімей, що знаходяться під опікою соціальних служб мають можливість проявити себе та розвиватися. Мета проекту – виховувати здорову та культурну молодь. Учасниками “Клубу джентльменів” є 16 хлопців, віком від 12 років і старші. Зустрічі відбуваються щотижня. Програма проекту складається з трьох блоків, серед яких: катехизація, етикет та спорт. Щомісяця кожен учасник бере участь у акціях, що проводяться в рамках проекту (спільний похід в кіно, майстер-класи і т.д).
Медіа-Центр ЦОС

