Сьогодні, 24 травня 2015 року, у винниківській санаторній школі-інтернат відбулося перше урочисте Причастя. Малечі його уділив голова “Центру Опіки Сиріт” о. Роман Прокопець.

Напередодні, у суботу, в дітей була Сповідь. Перед Божественною Літургії діти урочисто пройшли попід вишиті рушники, які тримали батьки, та поклали квіти біля фігури Богоматері. Опісля Літургії семінарист Сергій Воробець, який катехизував  дітей, наголосив батькам на тому, наскільки важливим є для дітей їхній особистий приклад.

Відтак, вихованці закладу отримали пам’ятку про Першу Сповідь та Урочисте Святе Причастя.

Медіа-Центр ЦОС