У п’ятницю, 19 грудня 2014 року, в каплиці Святої Соломії, княгині галицької, що у РНЦ “Мрія” відбудеться посвячення першої ікони майбутнього іконостасу.
Урочиста подія відбудеться на Святій Літургії, котра розпочнеться о 9:00 год. Символічно, що перша ікона цього іконостасу – Святого Миколая.
Також цього дня ж дня відбудеться чин освячення престолу в каплиці Введення в храм пресвятої Богородиці у дитячому будинку по вул. Таджицькій. Ласкаво запрошуємо всіх бажаючих, а особливо тих, хто допоміг цим подіям відбутись.
Медіа-Центр ЦОС