У четвер, 17 вересня 2015 року, у школі-інтернаті №2, що по вулиці Просвіти 2/4, відбулися батьківські збори.
Цей захід зібрав близько п’ятдесяти батьків. Тут директор, Андрій Євгенович, представив програму на цілий навчальний рік, заплановані заходи, гуртки. Також прозвітував про фінансові розходи у закладі, а зокрема розповів про ремонтні роботи, які відбувались у період літніх канікул у приміщенні їдальні та пральної. Від цього часу діти будуть мати змогу навчатись самостійно прати брудний одяг та куховарити. Найважливіше те, що Андрій Євгенович вказав на головні проблеми виховання дітей у сім’ї та школі і заохотив батьків більше докладати зусиль у навчання власних дітей, бо це їхнє майбутнє.
Від “Центру Опіки Сиріт” на цьому заході був присутній отець-диякон Тарас Мисяковський, який мав десятихвилинне звернення до батьків, що стосувались важливості духовного виховання у сім’ї та школі.
Примітка. В цьому інтернаті лише 7 дітей сиріт, 6 дітей, батьки яких позбавлені батьківських прав, а решта 100 дітей – з багатодітних, малозабезпечених сімей або сімей з важкими життєвими обставинами.
Медіа-Центр ЦОС