20 липня 2017 року волонтери місії “Центр Опіки Сиріт” та капелан, о. Роман Пушка, відвідали Виховну колонію для неповнолітніх у м. Прилуки. Молодь провела веселі ігри на знайомство, які допомогли розвеселити та згуртувати хлопців до нашої волонтерської команди. Опісля волонтери провели цікаві естафети у яких хлопці взяли активну участь. На переможців та активних учасників очікував смачний подарунок. Перед прощання усі разом співали під гітару та спілкувалися у дружньому колі. Щиро дякуємо хлопцям та дирекції виховної колонії за теплу зустріч та щирі серця.

Медіа-Центр ЦОС