“Центр Опіки Сиріт” шукає добродіїв та спонсорів для другого сезону чемпіонату з міні-футболу серед дітей-сиріт “КОПА”, позаяк є потреба у доїзді команд, частина з яких не зі Львова, у організації перекусок та придбанні інвентаря.
Врахувавши плюси і мінуси минулого чемпіонату, спортивний відділ та голова “Центру Опіки Сиріт” о. Роман Прокопець ведуть активну підготовку до нового сезону чемпіонату. Цьогоріч в турнірі приймуть участь нові команди. Уже в цей четвер, 15 жовтня, відбудеться організаційна зустріч з усіма тренерами команд.
Відкриття другого сезону чемпіонату “Копа” заплановано на 21 жовтня 2015 року.
Нагадаємо, у травні 2015 року завершився перший сезон чемпіонату з міні-футболу серед дітей-сиріт “КОПА”, переможцем якого стала команда “Мрія”.
Медіа-Центр ЦОС


