Впродовж навчального року при навчально-реабілітаційному центрі “Мрія” місія “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ активно проводила кулінарний гурток “Казанок”. Основною метою гуртка було не зробити з дітей професійних кухарів, а показати, що готувати може кожен, необхідно тільки забажати! Щочетверга до дітей 8-9 класів приходили як і професійні кухарі так і аматори, які навчали приготуванню своїх улюблених страв, ділились своїми перевіреними секретами кулінарії та весело проводили час з дітворою. А щовівторка до випускників приходила Марічка Тракало, яка навчала готувати повсякденних страв та робити з них шедеври. Цей рік був повний сюрпризів як і для організаторів так і для дітей. А найголовніший – це феєричне завершення та підсумок зробленої роботи “Казанка”.
15 травня 2017 року відбувся перший випускний кулінарного гуртка “Казанок”, на який були запрошені усі хто
долучався та підтримував нашу ініціативу. Але головну роль цього свята мали активні та непосидючі діти, учні 10-го класу, НРЦ “Мрія”. Свято розпочалося з цікавого та насиченого майстер-класу від неординарного та креативного ресторатора Костянтина Білецького. Він розказав декілька своїх секретів та порад щодо приготування різних страв, навчив дітей правильно нарізати продукти. Опісля, під його пильним оком діти приготували Пасту Карбонара, якою могли поласувати усі охочі.
В теплій атмосфері присутні мали нагоду переглянути відео-згадку. Кожен міг себе побачити та пригадати свої зустрічі з дітьми. Опісля о. Роман, голова “Центру Опіки Сиріт”, презентував книгу “Кулінарний порадник” від гуртка “Казанок”, в яку увійшли цікаві рецепти, які діти готували на кухні. Також книжка буде служити як і записник.
Щиро вдячні усім за невтомну роботу, за добре серце, за час, який Ви розділили з дітворою, за довіру, добру пораду та допомогу! Дякуємо Олі Буряк та Ярині Чорній за ексклюзивні фартушки, в яких діти мали нагоду куховарити. Також висловлюємо подяку Марії Козій, яка працювала над дизайном книжки. Дякуємо антикафе “Communa” за можливість провести випускний у них. Дякуємо за цікавий майстер-клас Костянтину Білецькому, на якому багато цікавого і корисному почерпнули не тільки діти.
Бажаємо усім розвивати свої таланти даровані Богом, допомагати ближнім, усміхатися і бути щасливими!
До нових зустрічей на кухні кулінарного гуртка “Казанок”
Медіа-Центр ЦОС