“Центр Опіки Сиріт” посприяв участі 4-х дітей, чиї батьки загинули на війні, у двотижневому літньому таборі у Данії.

Організація молодих українців, їхніх сімей та друзів, які живуть в Данії, під назвою “Ластівка”, запропонувала 44 українським дітям, які втратили батька у війні на сході України, приїхати на канікули в Данію. Відтак, діти віком від 8 до 14 років на двотижневий літній табір у Данії приїхали з усіх куточків України. 30 з них базуються у природному центрі Харрілд Хеле між Бранде та Ікастом, а інші відпочивають в Ольборгу.

Джерело: svitua.org