18 січня 2016 року капелани та волонтери “Центру Опіки Сиріт” відвідають вихованців інтернатів з Йорданською водою.
Зранку, о 8:00 год у НРЦ “Мрія” капелани “Центру Опіки Сиріт” служитимуть Царські часи та Божественну Літургію.
О 18:00 отець Роман Прокопець, голова Центру, покропить свяченою водою та поблагословить вечерю дітей у цьому ж закладі.
Опісля, близько 18:30, завітаємо у гості до дітей з ДБСТ по вул. Мечникова.
Радо запрошуємо усіх волонтерів.
Медіа-Центр ЦОС