“Центр Опіки Сиріт” розпочав нову серію тренінгів для своїх волонтерів.
Навчання проводять волонтери Клубу педагогічної креативності “АНІМА”. Вчора, у середу, 22 квітня, відбулась перша зустріч під назвою “Криголам”, на якій волонтери “ламали кригу” першого знайомства. Окрім цього, вивчили багато нових ігор, пісень та танців.
Зустрічі проводитимуться щосереди, впродовж квітня і травня, у приміщенні СЗШ №62 (вул. Театральна, 15), початок о 19:00. Зі собою необхідно мати зручне взуття. Нагадуємо, що проходження навчання є обов’язковим для усіх нових волонтерів.


Медіа-Центр ЦОС