Центр Опіки Сиріт

Центр Опіки Сиріт3 листопада 2015 року у школі-інтернат №2 розпочався проект “Свій до свого”.

Суть проекту полягає у тому, щоб діти 9 і 10-го класу могли приходити до своїх молодших друзів з 5 і 6-го класу та проводити з ними різного роду зустрічі, майстер-класи, танці, веселі ігри, тобто могли самостійно провести для них дозвілля. Це, насамперед, допоможе згуртувати молодь в одну дієву групу, яка є об’єднана для спільної цілі: допомагати малечі. Окрім цього, дозволить навчати старшокласників і з користю й творчо проводити спільно час, дасть можливість дітям з інтернату бути більш дружніми, комунікабельними та зрозуміти, що вони самі можуть бути прикладом для когось молодшого та навіть в такій простій манері відчувати, що вони можуть впливати на когось та змінювати їх у доброму напрямку.

Отож сьогодні волонтери ЦОСу провели першу вступну зустріч із старшокласниками: коротке знайомство одне з одним, гарячий чай, печиво, цікава гра та обговорення близьких планів. Відтак, зустрічі будуть відбуватися щовівторка.

Медіа-Центр ЦОС