5 липня 2015 року, у неділю, волонтери та капелани “Центру Опіки Сиріт” розпочали свій день з Божественної Літургії, на яку привели усіх вихованців з Ніжинського притулку.
Перед початком Літургії отець Роман Прокопець пояснив дітям про тайни Святої Сповіді та Євхаристії, адже деякі з дітей були вперше у храмі. Але діти поводились настільки чемно, що у волонтерів викликало велике здивування. По завершенню Літургії на дітей чекав приємний сюрприз – вони отримали великий плакат у вигляді фотоальбому зі своїми та волонтерськими світлинами. У свою чергу діти подарували волонтерам горнятка, про які вони так мріяли – з надписом “Ніжин”. А отець Роман Пушка на пам’ять про своїх львівських гостей отримав фото в рамці з найкращих кавових зерен та солодку вервичку з цукерок, які діти одразу “попробували”…:) Далі на дітей чекав солодкий стіл, під час якого ми ще встигли потанюцювати та поспівати банси.
Прощатись нікому не хотілось, тому просто кажемо – “до нових зустрічей, Ніжин”. А ці безпосередні щирі діти назавжди залишуться у наших думках та молитвах.
А у цей момент волонтери допаковують свої сумки та відправляються у дорогу додому, тому бажаємо їм щасливої дороги!
Медіа-Центр ЦОС




