19 травня 2015 року у м. Борислав відбулася зустріч-свято трьох шкіл-інтернатів: винниківського та двох бориславських, під назвою “Олімпіада без кордонів”.
Цим заходом організатори хотіли донести ідею єднання усіх: і дорослих, і дітей, здорових та хворих усього світу і України зокрема, особливо в такий важкий час, що ми переживаємо. У змаганнях (а це були різноманітні конкурси, майстер-класи, спортивні змагання, співи, танці) перемогли ЛЮБОВ і ДРУЖБА. Тому усі учасники отримали призи і винагороди. Радісні вогники щастя світилися в очах дітей, яким так потрібне наше тепло, любов і підтримка!
Також, на завершення подорожі, учасники відвідали храм св. Анни у м. Борислав, де зберігається чимало мощей святих.
Медіа-Центр ЦОС


