8 серпня 2015 року вихованці дитячого будинку №1, що по вул. Таджицькій, якими опікується “Центр Опіки Сиріт”, мали екскурсію м. Львовом на “Чудо-поїзді”.
Усього в екскурсії взяли участь близько 25 дітей. Малеча раділа і цю радість передавала людям на вулиці, махаючи ручками та усміхаючись, що викликало зворотню усмішку в перехожих.
“Центр Опіки Сиріт” висловлює щиру подяку туристичній компанії “Чудо Тур” за таку можливість подарувати дітям радість.
Медіа-Центр ЦОС






