27 лютого 2015 року, після молитви військовослужбовців у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, львівські сироти подарували Захисникам Батьківщини жовто-блакитні стрічки, виготовлені напередодні разом із волонтерами “Руки допомоги” при “Центрі Опіки Сиріт”.

Військові взяли участь у молебні до Христа Чоловіколюбця з нагоди випуску лейтенантів Академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного (м. Львів). Очолив молитву владика Ігор, Архиєпископ та Митрополит Львівський УГКЦ, у співслужінні о. Степана Суса, Голови Центру військового капеланства та настоятеля Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла та військових капеланів.

Випускники також отримали від владики молитовники “Молись і служи”.

Джерело: Центр військового капеланства ЛА УГКЦ