Школа інтернат №2

Школа інтернат №2У понеділок, 23 грудня 2014 року, святий Миколай завітав у загальноосвітню школу-інтернат №2.

Цього разу подарунки отримали учні 9-11 класів. Миколай зі своїм великим мішком просто «увірвався» до актового залу інтернату, де вихованці активно проводили репетицію, готуючись до різдвяних свят. Прихід святого в розпалі репетиції став сюрпризом як для дітей (а для них це завжди сюрприз), так і для вихователів. Діти заколядували всім відомий «хіт» про Миколая, а також заспівали пісеньку про їжачка, яку вони щойно вивчили.

Школа-інтернат №2

“Центр Опіки Сиріт” також висловлює щиру подяку аніматорам храму “Різдва Пресвятої Богородиці”, котрі сьогодні своїми солодкими подарунками долучились до дитячого свята.

Медіа-Центр ЦОС