У понеділок, 23 грудня 2014 року, святий Миколай завітав у загальноосвітню школу-інтернат №2.
Цього разу подарунки отримали учні 9-11 класів. Миколай зі своїм великим мішком просто «увірвався» до актового залу інтернату, де вихованці активно проводили репетицію, готуючись до різдвяних свят. Прихід святого в розпалі репетиції став сюрпризом як для дітей (а для них це завжди сюрприз), так і для вихователів. Діти заколядували всім відомий «хіт» про Миколая, а також заспівали пісеньку про їжачка, яку вони щойно вивчили.

“Центр Опіки Сиріт” також висловлює щиру подяку аніматорам храму “Різдва Пресвятої Богородиці”, котрі сьогодні своїми солодкими подарунками долучились до дитячого свята.
Медіа-Центр ЦОС