19 грудня 2019 року капелани та волонтери місії “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ разом з добродіями подарували свято Миколая для дітей-сиріт, соціальних сімей, та дітей, в яких батько загинув в зоні АТО.
Впродовж місяця часу усі охочі могли долучитися до двох акцій: Листи до святого Миколая, які були розміщенні на сайті та до продуктових і побутових “цеглинок”, які знаходилися в Гарнізонному храмі. Таким чином волонтерами ЦОС було сформовано понад 70 різдвяних кошиків, які включали в себе різноманітні продукти харчування та засоби гігієни, а також 50 подарунків для дітей.
У саме свято усі кому ми допомагаємо завітали в Дім Милосердя Святого Миколая. Розпочалося дійство з спільної молитви, яку провів о. Роман Прокопець, голова місії “Центр Опіки Сиріт” та о. Андрій Хомишин, військовий капелан та настоятель академічного храму Національної академії сухопутних військ Архистратига Михаїла. Присутні мали нагоду переглянути театралізований виступ, який підготували волонтери, а опісля Миколай дарував подаруночки.
Дякуємо усім добродіям за допомогу в реалізації подарунків для потребуючих. Разом ми зігріли багато сердець та подарували свято!
Медіа-Центр ЦОС

