У День святого Миколая, 19 грудня 2014 року, у каплиці Святої Соломії, княгині Галицької НРЦ “Мрія” відбулось посвячення першої ікони майбутнього іконостасу – ікони святого Миколая Чудотворця.Розпочалось дійство о 9:00 год Божественною Літургією, яку служили о. Роман Прокопець, Голова “Центру Опіки Сиріт”, о. Тарас Мирка, капелан Центру, та о. Олесь Август Чумаков. Опісля відбулось посвячення ікони, а малеча разом співала пісеньку “Ой хто, хто, Миколая любить” та колядки.
Цього ж дня, об 11:00 год, у дитячому будинку №1, що на вул. Таджицькій, також відбулась святкова Літургія. Після неї діти отримали подарунки – ведмедиків ручної роботи.
Медіа-Центр ЦОС













