29 липня 2019 року проект “Свій до Свого” розпочав літній табір в м. Горлиці, Польща, при монастирі “Преображення Господнього”. Даний проект готував продовж року майбутніх волонтерів Центру Опіки Сиріт, учнів ліцею “Просвіта”, до аніматорства. Цей табір це іспит для молоді.
Не зважаючи на тривалий переїзд й дуже виснажливу дорогу (9 годин на кордоні), волонтери зустріли тутешніх дітей з хорошим настроєм та активними іграми. Всі встигли познайомитись і здружитись. На таборувальників очікує цікава програма з різноманітними активностями впродовж тижня.
Медіа-Центр ЦОС