30 вересня 2018 року відбулася неформальна зустріч команди проекту «Свій до Свого».

Граючи улюблену гру «Актівіті», ми провели час у жартах і щирому сміху. На піці переглядали спільні фотографії та обговорювали наші плани на майбутнє. Ще вчора учасники, а сьогодні— частина команди. Після року праці, а згодом спільного тижневого таборування, тепер підлітки долучаються до організації проекту. Такою несподіванкою і, водночас, подарунком стала для хлопців теперішня їхня роль.

А вже 2 жовтня у Ліцеї «Просвіта» в актовому залі о 15 год стартує презентація проекту для 7-их, 8-их і 9-их класів. Якщо ти бажаєш стати щасливішим? Хочеш радіти частіше? Прагнеш бути корисним? «Свій до Свого» створений для Тебе! Ламай стереотипи з нами! Відкрий світу себе нового!

 

Медіа-Центр ЦОС