30 вересня 2019 року спортивний відділ місії “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ на футбольному полі Дому Милосердя Святого Миколая провів турнір з міні-футболу “Кубок Милосердя” з нагоди дня усиновлення. За трофей боролися футбольні команди з 4-х ВПУ, які є учасниками проекту “Альтернатива”.
Захід розпочав голова місії, о. Роман Прокопець, привітавши усіх присутніх на першому такому турнірі та благословив на цікаву і чесну гру. За жеребкуваням на полі залишились дві команди, пролунав свисток арбітра і на полі розпочалися футбольні баталії. В підсумку усіх ігор IV-місце посіла команда – ДНЗ “Львівське вище професійне художнє училище”, III-місце – ДНЗ “Старопігійське ВПУ”, а вирішальні пенальті сформували другу частину турнірної таблиці: II-місце – ДНЗ “Львівське професійне ліцей залізничного транспорту”, I-місце – ДНЗ “Львівське вище профісійне училище інформаційно-комп’ютерних технологій”. Кращим бомбардиром став гравець “ЛПЛ Залізничного транспорту” – Андрій Романишин, а кращим гравцем – Боднар Ігор з команди чемпіонів.
Дякуємо командам за участь, за позитивний настрій та гарну гру. Організаторам бажаємо не зупинятися та розвивати любов до спорту серед молоді.
Медіа-Центр ЦОС



