28 квітня 2018 року в рамках підготовки футбольної команди, яка представить Україну на 6-му Світовому Кубку, спортивний відділ ЦОС організовує турнір “Кубок Надії”. В даному заході візьме участь наша команда, яка пройшла відбір і на даний момент ретельно тренується та 4 команди міста Львова: “Знесіння”, “Вікторія”, “Нове Знесіння” та “Сихівські Ангели”. Футбольний турнір розпочнеться 0 9:00 на майданчику, що на вул. Ковельська. Запрошуємо усіх підтримати та вболівати за команди.

Хочемо зазначити, що наша футбольна команда щосереди та щоп’ятниці тренується на спортивно-відпочинковому комплексі “Медик”. Хочемо подякувати дирекції за таку можливість. Також щиро вдячні Львівським Ярмаркам, які покрили суму за спортивний інвентар, яким зараз хлопці користуються, щоб підвищити свій рівень.

Медіа-Центр ЦОС