20 березня 2018 року на кулінарний гурток “Казанок” до вихованців Львівської школи-інтернат №2 завітала сім’я художників, Войтович: тато – Олександр, мама – Іванка та їх син – Теодор. Дуже позитивна і світла сім’я навчала дітвору приготуванню страв від люблячих мамочок, які бажають швидко і смачно нагодувати свою сім’ю.
Пані Іванка розказала дівчатам, як можна смачно запекти бульбу, без жодних втрат. Відкрила рецепт двох салатів, склад яких майже однаковий але відмінність одного інгредієнта міняє всю смакову картину. Олександр ретельно готував разом з дітворою гарячі канапки. А Теодор допомагав дівчатам підготовлювати усі продукти.
Спільна трапеза, дегустування страв, пройшла в родинні атмосфері, за діленням вражень та емоцій. Діти як завше активно долучалися до всіх процесів, розказували, що вони вже навчилися готувати і хвалилися пройденим ними екзаменом.
Місія “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ щиро вдячна сім’ї Войтовичів за приділений ними час, за тепло і гарний вечір, який Ви подарували малечі. Ви провели майстер-клас, як дарувати радість, як підтримувати і допомагати один одному у спільній справі. Дякуємо!
Медіа-Центр ЦОС



