“Центр Опіки Сиріт” розпочав реєстрацію на табір, який відбуватиметься з 17 по 22 серпня, щодня з 10:00 до 17:00 при гарнізонному храмі святих Петра і Павла (вул. Театральна 11). Вік учасників – від 8-ми років.
За детальною інформацією звертайтесь до інфоцентру храму. З собою мати перекус та воду (чіпси, горішки та солодка водичка – заборонені), головний убір. Реєстрація триватиме до 13 серпня, опісля запис припиняється.
Медіа-Центр ЦОС