В НРЦ “Мрія” продовжується духовна дорога сиріт до Вифлеєму в рамках щорічної акції “Різдвяна школа”.
4 січня 2015 року темою дня була “святість”, а сповнюють її у різдвяний час ангели Божі. Тому більша увага в іграх з дітьми була присвячена ангелам і місії, котру вони виконують.
Після традиційного початку – Святої Літургії, дітям продемонстрували мініатюру про двох ангелів. Один із них старший та вже досвідчений, а інший – ще зовсім малий та лише вчиться щиро молитись до Бога і вірно Йому служити. Таким чином, вустами допитливого малого янголяти діти дізнались про силу молитви, про те, як і чому люди себе так по-різному поводять у земному житті, а також про те, як ангели являлись пастушкам і мудрецям в часі народження Божого дитятка. Опісля малеча розмальовувала зображення ангеликів.
Завтра буде продовження “Школи”, а це означає, що на дітей знову чекають сценка, ігри, майстер-класи та хороший час, проведений разом із волонтерами руху “Руки Допомоги”.
Медіа-Центр ЦОС


