У неділю, 17 грудня 2017 року, вихованці НРЦ «Мрія» та ДБСТ (що на вул. Тракт Глинянський) разом з волонтерами місії “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ завітали з візитом до парафії Благовіщення Пресвятої Богородиці в рамках проекту “Не залишай мене”.

На гостей уже з нетерпінням чекали. Отець Петро Рак приготував для дітей захопливу розповідь про храм, малеча зацікавлено слухала екскурсію, а засипали отця запитаннями не тільки дітлахи, але й дорослі.

Якими вони були очікуваними візитери мали змогу упевнитись після Божественної Літургії, коли спустившись сходинками у нижню частину храму, побачили усміхнені обличчя парафіян, які уже дожидались гостей з солодкими частуваннями, домашньою випічкою та численною кількістю смаколиків. Після спільної обідньої молитви полилась бесіда за солодким чаєм, отці, парафіяни та діточки тепло та щиро спілкувались, розпитували вихованців про них. Діти отримали на пам’ять чудові декоративні ялиночки, зроблені власноруч дбайливими парафіянами.  Не забули також і про чудесне свято, що наближалося – з нагоди дня Святого Миколая діточки отримали гарні подаруночки, а на закінчення зустрічі вшанували святого найулюбленішою піснею  «Ой хто, хто Миколая любить».

Ця зустріч була спрямована виключно на прийняття дітей і підтримання духу служіння парафіян. Якщо парафія відчуватиме, що може заопікуватись однією сиротою, то Центром є розпрацьований наступний крок до систематичного втілення цього служіння – «ОДНА ЦЕРКВА – ОДНА ДИТИНА – ОДНА РОДИНА», який здійснюється вже у декількох парафіях Львова у співпраці з Комісією Родини та Службою у справах дітей.

Опісля фото з отцями та парафіянами на згадку щасливі та усміхнені маленькі візитери повернулись додому.

Медіа-Центр ЦОС