Корабель під назвою «ПриСтань» дістався своєї точки призначення!
Сьогодні, 15 серпня, як і в іншу п’ятницю чи у вівторок ми зустрілися із маленькими мандрівниками літньої зустрічі «ПриСтань».
Ця зустріч пройшла по-особливому – вона була остання цього року. Як зазвичай ми танцювали банси, грали різноманітні ігри з м’ячем та
футбол, де наші дівчатка дали фору хлопцям та показали, як правильно треба його грати. А оскільки ми зібралися на пікнік, то посмакували фруктами та печивом та вирушили всі дружньо на Божественну Літургію. Після Літургії кожна дитина отримала пам’ятку-подяку за участь у мандрівці.
Чекаємо з нетерпіння наступного літа та дякуємо усім, хто долучився до літніх зустрічей з дітьми «ПриСтань».
Ну а вже згодом, а саме 18 серпня розпочинається табір для дітей від 8 до 14 років на тему «Дорогою до святості».
Збір дітей 18 серпня о 10:00 біля гарнізонного храму Петра і Павла.
Медіа-Центр ЦОС