Вихованці навчально-реабілітаційного центру “Мрія” щотижня експериментують, дивують та навчаються кулінарних шедеврів з найпростіших продуктів.

Цього тижня, 21 лютого 2017 року, учні 10 класу, Андрій та Володя, вразили свого наставника, Марічку Тракало, яка неодноразово показувала та ділилася своїми кулінарними секретами. Хлопці приготували до її приходу 4-ри страви: борщ, макарони по-флоцки, салат та десерт бананове суфле. Марічка була дуже вражена від сюрпризу і щаслива, що заняття з хлопцями пройшли не намарно. За столом юні кухарі ділились своїми враженнями, які починались від закупівлі продуктів до самого приготування страв.

У четвер, 23 лютого, до учнів 8-го класу НРЦ “Мрія” з майстер-класом завітали п. Олена та п. Катерина – працівники “Приват Банку”. Вони навчили малечу запікати яблука з начинкою та приготували смачні “павучки” із спагеті та сосисок. Діти активно брались за роботу та із захватом готували частування.

Це був дуже смачний і кулінарний тиждень. Щиро вдячні усім, хто долучається у різний спосіб до нашого кулінарного гуртка. Ваша присутність і вклад є дуже важливим для дітей.

Медіа-Центр ЦОС