Сьогодні, 21 травня 2015 року, на території Навчально-реабілітаційного центру “Мрія” освячено фігуру Богоматері.

Захід розпочався співаною молитвою у виконанні Теодора Кукурудзи. Опісля о. Роман Прокопець, голова “Центру Опіки Сиріт”, освятив фігуру Богоматері та очолив молебень до Богородиці.

Серед гостей були присутні начальник та представники департаменту освіти, заступник начальника ЛВК №48 п. Володимир Гервіль, Сестри Йосафатки з Бразилії та Польщі, скульптор Василь Гурмак, який разом із Миколою Гурмаком та архітектором Андрієм Лисенком став творцем освяченої фігури.

Також у стінах даного закладу відбувся ярмарок-розпродаж вирощених учнями саджанців, розмальованих на склі виробів та вишивок.

Детальніше про гостей з Бразилії та Польщі, а також про історію приміщення реабілітаційного центру читайте у матеріалі Соломії Баб’як.

Медіа-Центр ЦОС