Сьогодні, 9 лютого 2015 року, відбувся черговий молитовний понеділок у “Центрі Опіки Сиріт”.

Волонтери Центру молились у наміренях за мир в Україні, за воїнів, які перебувають у зоні АТО та поранених. Провадив зустріч – волонтер Андрій Виспянський.

Пригадуємо, що у середу, 11 лютого 2015 року, зустріч волонтерів відбуватиметься у черзі до Нерукотворного образу, що у церкві Святого Юра. За додатковою інформацією – телефонувати до брата Тараса.

Медіа-Центр ЦОС