В днях, 24-26 травня 2013, запрошуємо на пішу прощу з Прилбич до Добромиля (78.8 км). Прощу організовує Місія «Постуляційний центр беатифікації і канонізації святих УГКЦ» при Патріаршій Курії з нагоди ювілею 125-ліття вступу митрополита Кир Андрея Шептицького до монастиря отців Василіан.
Задум:
Проща проводиться з метою поширення серед молоді і студентів молитовної пам’яті та духовності кир Андрея.
План:
24 травня, п’ятниця, Прилбичі. Святкове Богослужіння о 10.00. Маршрут (16,8 км) на Віжомлю, обід у Судовій Вишні о 16.00. Похід (12 км.) на Дмитровичі, Дидятичі, ночівля в інтернаті у Вовчищовичах, Мостиського району.
25 травня, субота, Вовчищовичі. Похід (15 км.) на Мистичі, Підліски, (де в каплиці помолимося Хресну дорогу), Вишеньку, Острожець, обід у с. Крукеничі о 14.00. Похід (16 км) Боляновичі, Іорданівку, Радохінці, Дешичі, ночівля у школі с. Міженець, Старосамб. р-ну.
26 травня,неділя, Міженець. Вихід о 7.00 ранку. Маршрут (19 км) прощі слідує на Зоротовичі, Грушатичі, Нове Місто, Боневичі, Добромиль.
Завершення прощі відбудеться святковим Богослужінням о 12.00, у монастирі Святого Онуфрія Великого отців Василіан у м. Добромиль.
Доїзд:
Автобус Львів-Прилбичі з АС-4 вул. Шевченка (біля Янівського кладовища). Електропоїзд з приміського вокзалу Львів-Судова Вишня о 7.50 год. прибуття о 9.20 год.
З собою потрібно взяти:
Молитвенник, вервичку, спальний мішок, керимат, дощовик, зручне взуття, захист від сонця (головний убір, крем)
