18 січня 2018 року, напередодні свята Богоявління, голова місії “Центр Опіки Сиріт”, о. Роман Прокопець, разом з працівниками і дітьми Навчально-реабілітаційного центру “Мрія” молилися Царські Часи та Вечірню з Божественною Літургією Василія Великого. Опісля ж відбувся Чин освячення води.
19 січня капелан разом з волонтерами завітає до малечі в дитячий будинок № 1. О 10:30 усі спільно молитимуться Божественну Літургію і отець освятить воду.
Молитва з дітьми – це особлива молитва, її переживаєш по-іншому. В НРЦ “Мрія” хлопці завжди прислуговують, дітвора допомагає співати дякові. Присутність капелана у житті дитини – важливий пункт у праці місії. Щоразу священики Центру відвідують дітей в різних школа-інтернатах, разом моляться, проводять духовні бесіди.
Медіа-Центр ЦОС

