Сьогодні, 27 травня 2015 року, у НРЦ “Мрія” прозвучав останній дзвоник.

На урочистому дзвонику о. Роман Прокопець, голова місії “Центр Опіки Сиріт”, очолив спільну молитву, благословив дітей та окропив їх святою водою. Також о. Роман вручив подяку Павлу Гуляєву, учню 5-го класу, за його жертовну працю в шкільній каплиці.

Медіа-Центр ЦОС